Mašina u Fiću

Motor, ovjes, mijenjač ...

Mašina u Fiću

PostPostao/la Nino » 13 ožu 2009, 03:32

Pozdrav!

Imam plan srediti jednog Fiću u opaku zvijer .. hoću li se s njim utrkivati ili samo kruzati, još ne znam, ali ću ga svakako imati!

Moje pitanje je u vezi mašine. Još uvijek nisam siguran što želim staviti unutra, no najviše me zabrinjava mjesto. Još nisam kupio auto pa nemam točno dojam koliko mjesta ima, a i nisam siguran kod registracija i sveg ostalog, smije li mašina prelazit preko zadnjeg sica (zadnji sic van) i tak te fore ....

No uglavnom .. htio bih, pošto je Google škrt po tom pitanju, ako znate kakve linkove di su ljudi mijenjali mašinu na Fići, barem samo slika da vidim kako im je ispalo ili bilo što što mi može pomoć, informirat me, dat možda neki dobar prijedlog itd itb.

Hvala unaprijed.
Avatar
Nino
1.2 12v
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 13 ožu 2009, 03:18

Re: Mašina u Fiću

PostPostao/la bahati opelaš » 13 ožu 2009, 10:17

a moš od cdb,a ili nekoh drugog motora stavit , je malo veča kara ali ide
možda od bube bi išlo a?
nisko LET im
Avatar
bahati opelaš
1.2 12v
 
Postovi: 35
Pridružen/a: 06 ožu 2009, 22:06
Lokacija: Osijek-Višnjevac

Re: Mašina u Fiću

PostPostao/la ivory » 13 ožu 2009, 14:05

znam da ti bez ikakvih modifikacija stane motor od stare fiat pande i cini mi se od yuga (to ti je bio posljeratni hit tuning u vukovaru :D )- al su ti motori slabi... a inace mos ti stavit bilo koji, al ces morat produzit zadnji kraj (vadit sjedala i to, to ti nece prihvatit na tehnickom, osim ako uspijes nekako izolirati jako dobro)! znam da su ovi ficeki na 402 SR svi imali produzeni zadnji kraj! ja sam jedno vrijeme sanjao staviti u ficu od stare moj motor iz 205-ice, zao mi sto nisam... :twisted: pa ti vidi, jos se raspitaj i sretno!
Avatar
ivory
2.0 16v
 
Postovi: 1080
Pridružen/a: 06 sij 2008, 18:45
Lokacija: Vukovar, Osijek

Re: Mašina u Fiću

PostPostao/la Maniac » 14 ožu 2009, 13:00

ja sm čuo da je neki lik od nekog BMW-a uspio ugurat neko full jaku mašinu, mislim a je bila 2.5 al možda i lažem... :roll:
Brzi i žestoko divljanja po stazi, jbny program koji svakoga zarazi...
rajceri se roje lude metalic boje,a mrcine su vruče kad obrtaji se broje...
a susjedi su bjesni jer opet sam na cesti, al nemogu mi ništa dok je murja u fiesti
Avatar
Maniac
1.8 16v
 
Postovi: 219
Pridružen/a: 21 pro 2007, 11:40
Lokacija: Komletinci - Slavonija

Re: Mašina u Fiću

PostPostao/la Nino » 14 ožu 2009, 14:45

Ma nije teško čuda božja unutra ugurat, pitanje je samo para i prolaza na tehničkom .. Ono što je mene zanimalo je ima li negdje opisano kako je netko radio, ili još bolje detaljno poslikano kako je ispalo, da ne moram sam probavat i da ne moram čekat da mi Fićo stigne da bi dobio dojam kolko mjesta ima ...

Recimo slika poput ove priložene, samo bih htio nekog tko je stavio mašinu "normalne veličine" (bez micanja sica).


slika
Avatar
Nino
1.2 12v
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 13 ožu 2009, 03:18

Re: Mašina u Fiću

PostPostao/la hrđa-tg » 14 ožu 2009, 16:27

Ima fićo audieva mašina 4.2 quatro,nema zadnji sic.... :D
Avatar
hrđa-tg
2.5 v6
 
Postovi: 1652
Pridružen/a: 18 ruj 2008, 11:15


Natrag na Mehanika



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.