Neradi turbo na Fordu

Motor, ovjes, mijenjač ...

Neradi turbo na Fordu

PostPostao/la JasonJea » 13 sij 2009, 21:48

dakle pozdrav svima jer sam novi...
imam jedno a mozda i vise pitanja...
Imam Ford 100t300 duratorq... znaci to je tranzit 2002 godina
Bio je motor krepao u njemu i stavit je drugu isti takav...Vrsta motora je DIESEL-EURO III...
i sada mi neradi Trubina (turbo)...sto mislite do cega bi moglo biti...kombi jednostavno slabo vuce...
ako jos nesto treba reci vezano za kombi vi recitre i ja cu napisati...
Svaka pomoc dobro dosla..
Unaprijed hvala

Edit: Molim admine i moderatore da ako sam nesto kirvo napravio da nepobrisu post nego neka me samo isprave...
Avatar
JasonJea
1.2 12v
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 13 sij 2009, 21:18

Re: Neradi turbo na Fordu

PostPostao/la Angel » 13 sij 2009, 22:27

pozdrav!
prvo bi te zamolio da samo ispuniš svoj profil prema pravilima foruma..
a sad što se tiće problema, ja ti nism baš iskusan na tom polju, ali daj malo više podataka o vozilu i motoru da se ljudi lakše snađu..
rekao si da slabo vuće, jesi li ti baš dijagnosticirao da je problem u turbini ili nagađaš? jer mogu biti i neki drugi problemi, možda neki banalni budući da si mjenjao motor..
sad dalje apeliram na ostale članove koji se kuže više u problematiku da pomognu čovjeku :mrgreen:

sretno!
slika
http://www.songofhorizon.com

live and let live..
Avatar
Angel
Admin
 
Postovi: 102
Pridružen/a: 18 pro 2007, 21:01
Lokacija: Zelina

Re: Neradi turbo na Fordu

PostPostao/la orsh.480T » 13 sij 2009, 22:33

ako je isti motor vjerojatno je greska u struji. odi do elektricara da ga spoji na dijagnostiku i imat ces odgovor za par minuta.
robert.orsh@gmail.com

--speed--till--I--bleed--

--VOLVO--FOR--LIFE--
Avatar
orsh.480T
1.8 16v
 
Postovi: 464
Pridružen/a: 30 lis 2008, 18:31

Re: Neradi turbo na Fordu

PostPostao/la JasonJea » 14 sij 2009, 01:39

ovako motor je isti...izvaden is potpuno istog kombija... ama bas je sve isto...
nije isao na dijagnostiku nego se znatno osjeti...nema vise one snage koju je imao prije cca 5mj. pije nego je stari motor krepao...
to vam je bilo ovako...isli smo na more prevoziti neku robu i zapalio se turbo...nakon toga vozili smo ga kod majstora koji ga je popravio i nedugo nakon toga opet je otisao motor...nakon sto smo stavili novi motor u njega turbo vise nije radio...tako da su i moje predpostavke da je stvar u elektronici (mozda cipova)...

Vise o kombiju:
Marka: Ford
Tip vozila: Tranzit
Model Vozila: 100 T300
Oblik kar: zatvoreni

Vise o motoru...iz knjizice vozila...
Vrsta motora: Diesel-Euro III
Snaga mot. u Kw: 74
Broj o/min: 4000
Rad. obujam motora u cm3: 1990

za sada vam o motoru mogu samo to reci...ak trebate jos nesto recite napisem sutra...tj ujutro..

Edit: idem popuniti sve ostalo...
Avatar
JasonJea
1.2 12v
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 13 sij 2009, 21:18


Natrag na Mehanika



Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 9 gostiju.

cron