Distanceri za Zastavin program vozila

Motor, ovjes, mijenjač ...

Distanceri za Zastavin program vozila

PostPostao/la xxx1 » 07 sij 2009, 21:26

Posto sam vidio da ima postova koji su u vidu nekih oglasa i reklama, odlucija san i ja da postavin ode jedan oglas ili reklamu, ako nije u skladu sa pravilima foruma neka je moderatori primiste, nema ljutnje. Moj drug pravi distancere za vozila iz Zastavinog programa, znaci fica, yugo, kec, 128-ica ... Normalno, po vasim zeljama sirine i po vasem izboru materijala, ali najbolje ako vas nesto interesuje da postate ovdje pa bi vam ja odgovorio ili dacu vam njegov broj telefona. On ima nacin da robu salje u Hrvatsku, proviziju koju tim putem placate je puno, puno manja nego kad bi to islo preko DHL-a. Ne znam tacno, ali ukoliko zelite distancer najbolje bi bilo da se cujete sa njim telefonom +381642589622 ili preko mejla kantar, steva
E-mail Address(es):
stevo750sc@gmail.com

Inace, ja sam Srdjan Erakovic cisto da znate ako budete razgovarali sa njim, preko koga ste culi za njega :mrgreen: . Eto imate i mejl njegov, pa on moze da vam i posalje slike distancera koje je on radio.
xxx1
1.2 12v
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 30 pro 2008, 02:14
Lokacija: Batajnica, Beograd

Re: Distanceri za Zastavin program vozila

PostPostao/la DanielST » 08 sij 2009, 16:59

Nema nikakvih problema. Ja sam reklamicu odobrija i slobodno ukoliko je netko sam svoj majstor i zna napraviti neke stvari tipa punjenje amortizera, ili kao sto je u ovom slucaju izrada distancera itd. itd. u svojoj garazi(u dvoristu i sl. :) ), ili zna nekoga takvoga koji je na dobrom glasu ili ima dobra iskustva s istim, neka se javi na PP i sloziti cemo neku reklamicu. Ovo mi se cini pozitivno jer dosta mi je, a nadam se i svima ostalima da me deru neki kvazi mehanicari, serviseri i slicno za posao koji moze uciniti netko s puno vise ili cak s istim nivoom znanja, za puno manje novca, ali za njega se ne zna jer nema garazu itd. Ovo znam iz vlastitog iskustva, ali uglavnom da ne pricam puno razumijeli smo se. Ukoliko ima netko nekih pitanja i slicno vezano za moj post neka mi se javi na PP, msn, mail da ne spamamo temu, a ovdje neka idu iskljucivo pitanja vezana za temu naravno.
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić

Re: Distanceri za Zastavin program vozila

PostPostao/la xxx1 » 08 sij 2009, 23:20

xxx1
1.2 12v
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 30 pro 2008, 02:14
Lokacija: Batajnica, Beograd

Re: Distanceri za Zastavin program vozila

PostPostao/la xxx1 » 10 sij 2009, 23:01

Evo da vas obavijestim, drug radi distancere i za ostale marke automobila, tj. za sve marke. Samo mu vi morate poslati tacne mjere diska odnosno bubnja (mjere glavcine, precnik diska, bubnja raspon rupa...) da poslije kada bi vam poslao distancer ne bi doslo do toga da ne mozete namontirati isti. U svakom slucaju imate njegov mejl i broj mobilnog pa se dogovarajte :mrgreen: .
xxx1
1.2 12v
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 30 pro 2008, 02:14
Lokacija: Batajnica, Beograd


Natrag na Mehanika



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.

cron