stelanje razvodnika..

Motor, ovjes, mijenjač ...

stelanje razvodnika..

PostPostao/la vec0071 » 24 ožu 2011, 17:05

Pozz svima danas sam stelao razvodnik paljenja opisat cu kako sam to napravio pa bi molio majstore da mi kazu dali je to u redu...Za pocetak sam ubacio mjenjac u 4 pomicao auti i gledao da se zarezi pokolope na zamasnjaku..nakon toga skinuo sam razvodnu kapu popustio platinska dugmad,posto nemam listice uzeo sam tri zileta to bi po pravilu trebao biti zazor 0,05mm vratio kapu upalio ga radio je dobro na nekih 1000rpm samo sto se malo ler kazaljka pomicala i malo kasnije je primao gas.Otpustio sam razvodnik i zaokretao ga u lijevo posto sam primjetio da je poceo tresti zaokretao sam ga u desno vrlo polako sve dok motor nije poceo jace primati gas nakon toga sam na karbu smanjio ler..Pozorno slusam motor dali svi cilindri ispravno rade.Kad sam ga ponovo ufazio da vidim kako stoje platinska dugmad zazor je ostao onak kako sam podesio i pozicija ruke mislim malo prije nego sto se treba poklopiti s kontaktom od prvog kabla svijecice.....Molio bi ako sam sta krivo napravio da me ispravi i posavjetuje hvala
Avatar
vec0071
1.2 12v
 
Postovi: 11
Pridružen/a: 29 sij 2011, 16:29
Lokacija: beli manastir

Re: stelanje razvodnika..

PostPostao/la dj-avantgarde » 03 tra 2011, 11:35

Ako ti auto,dobro pali i mirno radi,onda bi trebalo biti u redu,iako si to mogao i puno jednostavnije,lijepo samo auto upalis,zakrenes razvodnik,na fergazeru smjesu i ler i to je to,nisi se morao zajebavat sa ubacivanje u brzinu,a ako si bas i to htio,uzmes drugi put gedoru i ako ima mjesta izvrtis na radilici.
ukratko trebalo bi biti dobro :D
slika
Avatar
dj-avantgarde
1.4 16v
 
Postovi: 69
Pridružen/a: 12 ožu 2010, 16:52
Lokacija: Karlovac


Natrag na Mehanika



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.

cron