Sprej ili ...?

Sve što ne možete svrstati u nijednu gornju kategoriju

Sprej ili ...?

PostPostao/la kazo_27 » 22 svi 2008, 14:25

poz svima...e,zanima me na koje način je nabolje tamnit zadnja svijetla...?mislim,neki mi kažu da uzmem sprej i udri,a neki pak s folijama??kakvim folijama??kaj je bolje i oče me policija zaje**** kaj se toga tiče?
Avatar
kazo_27
1.2 12v
 
Postovi: 10
Pridružen/a: 19 ožu 2008, 17:28
Lokacija: koprivnica

Re: Sprej ili ...?

PostPostao/la nike » 22 svi 2008, 22:57

ma ne prijatelju ti ljepo odi u dučan sa bojama ili neki slični koji drži pomalo boje i traži transparent sprej on ti je jako mali onak nemaš ga kaj vidit imaš ih u crnoj crvenoj zelenoj i plavoj boji košta nekih 20-tak kn. e sad ljepo poskidaš zadnje štopke dolje nije neki problem za desetak min bi trebale biti dolje i dobro očistit nemoj da ti padne napamet cockpit sprejom ili tak nešt jer to daje konta efekt najbolje je čistim benzinom!e kad si stim gotov šibaš sprejom i to laganini i pomalo jer če ti se on sam rastezat i poslagivat po površini e sad dok je i to gotovo pričekaš da ti se osuši i stavljaš drugi sloj ovisno o tome kolko hočeš zatamnit tolko stavljaš slojeva ja osobno preporučujem 2 maximala 3 sloja jer je onda pre tamno i za to te može murija zajebavat ali za 2 ili 3 nema šanse i nedaj se za to zajebavat jer postoje i serijala štopke koje su bolje zatamljene ok!!!e da ak oš možeš stavit na kraju i jedan sloj bezbojnog laka da zatvoriš ! ;)
aj ak ima pitanja cimni me!!!!pozzzzz ;)
evo ti moj primjer:slika
Živi život,vozi brzo, umri star.....
Avatar
nike
1.8 16v
 
Postovi: 312
Pridružen/a: 17 vel 2008, 19:10
Lokacija: Đurđevac

Re: Sprej ili ...?

PostPostao/la DanielST » 24 svi 2008, 21:45

Sjedni 5! ;)
A da ti to malo jos bolje opises(kako,što,gdje,koliko...? Još koju slikicu i tako :) ) i stavis u DIY sekciju, jer ipak je to nesto sto si sam radio, a mnogi bi željeli uraditi to sa štopovima jer dosta je efektno i jeftino? Koliko vidim treba samo uložiti malo truda i strpljenja, a i dobar je osjećaj kad čovjek nešto sam složi. A naravno i dosta nas želi biti sam svoj meštar, a ovo je dobra prilika. :D
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić

Re: Sprej ili ...?

PostPostao/la w_08 » 26 svi 2008, 01:23

trasparentnim sprejom san ja iz ovih
slika

dobia ove
slika

sprej imas kupit u bricostore-a ako imas u blizini ili bolje opremljenim ducanima boja i lakova...

moj savjet: ako budes piturava, pazi jer ti boja potamni tek nakon 20ak minuta....ti naneses prvi sloj i cekaj da se susi najmanje 15-20 min....onda drugi....treci....ovisi koliko tamno oces....
slika
http://www.fast-lane.org
Avatar
w_08
1.4 16v
 
Postovi: 72
Pridružen/a: 22 sij 2008, 20:54
Lokacija: split

Re: Sprej ili ...?

PostPostao/la nike » 27 svi 2008, 15:13

Potpisujem!!!!

e danijele oću samo dak nađem malo slobodnjaka pa ću sve ponovo iovako mi se nesviđa pa ja ljepo uslikam i stavim tekst uz to!!

aj pozzz škvadro! 8-)
Živi život,vozi brzo, umri star.....
Avatar
nike
1.8 16v
 
Postovi: 312
Pridružen/a: 17 vel 2008, 19:10
Lokacija: Đurđevac

Re: Sprej ili ...?

PostPostao/la Angel » 15 lip 2008, 22:42

Crna izolirka :geek:
OPROSTITE, nisam si mogao pomoči.. puca me nekaj..
slika
http://www.songofhorizon.com

live and let live..
Avatar
Angel
Admin
 
Postovi: 102
Pridružen/a: 18 pro 2007, 21:01
Lokacija: Zelina

Re: Sprej ili ...?

PostPostao/la Deky » 22 lip 2008, 11:48

Dali mozda treba staviti preimer prije farbanja?Da se boja neskida?
Honda power of dreams!
Deky
1.4 16v
 
Postovi: 67
Pridružen/a: 21 lip 2008, 23:01
Lokacija: Pu/Pž

Re: Sprej ili ...?

PostPostao/la DanielST » 22 lip 2008, 14:28

Ajmo meštre daj temu u DIY, vidiš da nas dosta trazi to... :ugeek: nike prijatelju, tebi se obraćam. :D a w_08 bi isto mogao malo to bolje opisati pa ti se pridruziti u DIY, a w_08? ;)
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić

Re: Sprej ili ...?

PostPostao/la Deky » 22 lip 2008, 22:15

Da pitam dali se smiju potamnjivat prednji zmigavci,Ili murja drka za to?Ja sam mislio na prednja svjetla nanest tanak sloj plavog laka za farbanje,pa pitam iskusnije sta misle o tome?
Hvala,Dean
Honda power of dreams!
Deky
1.4 16v
 
Postovi: 67
Pridružen/a: 21 lip 2008, 23:01
Lokacija: Pu/Pž

Re: Sprej ili ...?

PostPostao/la w_08 » 22 lip 2008, 23:08

lak za farbanje???? ne stavljaj to jer ti se nece vidit.....

2 deky: ne triba ti primer nikakav....ocistis far sa sredstvom za ciscenje prozora (da skine svu masnocu)..

2 danielST: stavia san ja negdi one slike..neman detaljno
slika
http://www.fast-lane.org
Avatar
w_08
1.4 16v
 
Postovi: 72
Pridružen/a: 22 sij 2008, 20:54
Lokacija: split

Sljedeća

Natrag na Ostalo



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gostiju.