Humanitarna akcija

Događanja(vaša okupljanja) u vašem gradu i okolici ...

Humanitarna akcija

PostPostao/la ttianoo9 » 23 lip 2009, 00:52

Predlazem da se organizira humanitarna akcija za dječaka iz Ogorja pokraj Muća koji ima problema u životu, mislim da se možemo skupit ekipa iz dalmacije i otići odnit mu hrane i robe, jedino šta očekujen je da se skupimo kroz par dana skupimo, dogovorimo i kupimo i odnesemo.
JESMO LI SPREMNI NA TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-----------
EDIT:
zar je moguće da nitko neće

----------
EDIT:
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatsk ... fault.aspx

EDIT: Spajaj postove! DanielST
slika
slika
Avatar
ttianoo9
1.2 12v
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 27 sij 2008, 23:33
Lokacija: Split

Re: Humanitarna akcija

PostPostao/la DanielST » 23 lip 2009, 17:15

Procitao sam ovo u SD prije koji dan i moram priznati da ne mogu vjerovati da neki ljudi jos uvijek ovako zive, ako se ovo uopce moze nazvati zivotom, pa evo par rijeci od mene.
Ukoliko bi isli kao klub(sto jos nismo i ne mozemo se tako predstavljati javno) onda si trebao s nama adminima dogovoriti ovakvu jednu akciju.
Ukoliko idemo kao forum, opet si se trebao javiti nama pa da se slozi jedna vijest kako spada i pozove se ljude, te im se ponudi malo vise informacija.
Ukoliko bi da idemo kao grupica ljudi, onda opet treba da se skupi grupa ljudi i da se ide. Ne mozes ljude prisiliti na humanitarnu akciju, ne mozes ni reci da nitko nece, mozda tih par(20-ak) ljudi koji su vidjeli post u ovih par sati otkad je tu, ne mogu pomoci li mozda misle da ne mogu jer kao sto smo vidjeli iz clanka u SD, ovoj obitelji je i najmanja pomoc dobrodosla. Mozda je netko od tih par ljudi sto su procitali clanak ucinio dobro dijelo za ovu obitelj, tako da ne mozes reci da nitko neće.
Jednostavno, ovo je humanitarna akcija i lijepo je da se pomogne i podrzi nekoga ukoliko mu je takva pomoc potrebna, ali na kraju krajeva sve je to nasa dobra volja.
Ja osobno sam za i vrlo rado bi pomogao ovoj obitelji. Ne znam jos na koji nacin, mozda novcano(najsigurnije da nisi fulao) ili materijalno(u vidu nekih stvari i potrepstina za u kucu), ali siguran sam da hrana nebi isla jer gdje ce oni s vecom kolicinom hrane, to bi se mozda i pokvarilo. Po meni bi bilo ok odrediti neku cifru 20, 30, 50kn, koliko tko moze izvdojiti i da se skupi na jednu hrpu, kupi nesto malo hrane, a ostatak da u novcu.
Ovo je moj prijedlog, ideja je ok i nebi ju bilo lose izrealizrati. Doba je godisnjih odmora, mora, plaze, kupanja. Dio je godine kada smo rastrosni do bola(vecina nas), pijemo, ludamo, lumpamo negdje na moru. Pa mozda nebi bilo lose da izvodjimo par kuna za nekoga tko nema osnove za normalan ljudski zivot, da se osvrnemo malo oko sebe i pomognemo bliznjemu svome. Vecini nas tih par kuna nece nista znaciti, a nekome ce bas tih nasih par kuna znaciti dan zivota vise.

Na kraju idem s onom nasom standardnom listom, a vi znate sto vam je ciniti:
1. DanielST
2.
3.
4.
5.
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić

Re: Humanitarna akcija

PostPostao/la ttianoo9 » 23 lip 2009, 17:21

1. DanielST
2. ttianoo9
3.
4.
5.
slika
slika
Avatar
ttianoo9
1.2 12v
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 27 sij 2008, 23:33
Lokacija: Split

Re: Humanitarna akcija

PostPostao/la gagy-tg » 23 lip 2009, 17:31

1. DanielST
2. ttianoo9
3. gagy-tg
4.
5.
ko' koči taj i gubi !!!
slika
Avatar
gagy-tg
2.0 16v
 
Postovi: 556
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 19:24
Lokacija: Trogir

Re: Humanitarna akcija

PostPostao/la hrđa-tg » 23 lip 2009, 21:20

1. DanielST
2. ttianoo9
3. gagy-tg
4.hrđa-tg
5.
Avatar
hrđa-tg
2.5 v6
 
Postovi: 1652
Pridružen/a: 18 ruj 2008, 11:15

Re: Humanitarna akcija

PostPostao/la 1mario1 » 24 lip 2009, 08:10

1. DanielST
2. ttianoo9
3. gagy-tg
4. hrđa-tg
5. 1mario1 + moja cura
(slažem se i podržavam, samo treba to sve izvesti kako treba i organizirano)
6.
slika
Avatar
1mario1
Moderator
 
Postovi: 1293
Pridružen/a: 21 svi 2009, 12:00
Lokacija: Trogir

Re: Humanitarna akcija

PostPostao/la ttianoo9 » 27 lip 2009, 15:16

Dakle ovako, ima tjedan dana da san stavija ovi topic i prijavilo nas se 4 covika, ovo je nacionalna sramota za ovi forum, prijecete bacit na sugave felge i muziku a ne jadnom ditetu pomoc. Neka nema veze; i jos nesto inace je ovo rubrika offtopic tako da DanielST nepada mi napamet nikoga pitat ni molit ga oceli ista poduzimat za humanitarnu akciju, a ni opcenito za ista, tako da netribas se mucit onoliko pisat da bi sam sebe diza u nebesa;
slika
slika
Avatar
ttianoo9
1.2 12v
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 27 sij 2008, 23:33
Lokacija: Split

Re: Humanitarna akcija

PostPostao/la DanielST » 27 lip 2009, 16:27

Post prije ovoga necu brisati. Bez obzira na sadrzaj u istome, neka se vidi na sto reply-am.

Zao mi je sto je ova humanitarna akcija otvorena u ime foruma i kluba i da se odlucilo na neke grupne odlaske kao forum, a bez da se uopce o tome prokonzultiralo s vlasnikom/vlasnicima foruma, jer ne zaboravimo, ovaj forum je necije privatno vlasnistvo i sve sto se organizira javno u ime istoga, bi se trebalo dogovoriti s vlasnikom istoga. Naravno, privatni dogovori koji idu priko privatnih poruka u svrhu privatnih okupljanja, kava, opijanja ili neceg treceg nas kao forum i ubuduce kao klub ne zanimaju. Zato i postoje PP.

@ttianoo9: Nema nikakve veze da li je rubrika offtopic, novi korisnici ili neka treca. Nitko nikoga nije duzan nista moliti ovdje za nista(nije ovo Crkveni forum) i misljenja sam da nema smisla to sta pises.
Lijecenje nekih svojih kompleksa u temi koja se zove humanitarna akcija, govoriti korisnicima foruma da zasto su kupili HU ili felge ili nesto trece, a nisu dali za humanitarnu akciju je besmislena jer ponavljam vec od proslog svog posta: Davanje je necija dobra volja, a ne obaveza i ako ja imam automobil vrijedan 500 000 000 000 000 000 Kn ne znaci da ja moram dati novac za humanitarnu akciju. Svaka cast gosopdinu Kerumu, al' malo je njih koji tako daju. Ponavljam: TO JE MOJA DOBRA VOLJA, A NE OBAVEZA!
Ti ako si toliki dobrotvorac kao sto se predstavljas, zasto ti dijetetu ne pomognes. Odreci se svojih materijalnih stvari, stvori odredjenu svotu novca i daj tom dijetetu, a nemoj zavirivati u tudji djep i govoriti ljudima sta ce sa svojim novcem.
U Hrvatskoj ima 4 437 460(Statistički popis stanovništva Republike Hrvatske izvrsen pocetkom 2001.g.) stanovnika. Siguran sam da je pa ako ne polovica, barem jedna trecina cula za ovog djecaka, ako nije jedna trecina onda je barem 500 000 ljudi culo. Da je barem svatko odnjih dao samo 10kn, sto je vjerujem za sve nas ovdje, koji imamo sposobnost pristupa Internetu i imamo racunalo jedna toliko sitna i nezamjetna svota koju nekoliko puta dnevno potrosimo na za zivot nepotrebne stvari(Duhan, kava, novine i sl.), danas bi ta obitelj imala 5 000 000 (slovima: pet milijuna kuna). Meni se ne cini da su oni milijuneri, i da je ta obitelj dobila taj novac. A potrebno je bilo da samo JEDAN grad u Hrvatskoj, kao npr. glavni grad koji ima preko 700 000 stanovnika, da svaki gradjanin toga grada da samo 10kn, 10 jadnih kuna. Ma niti svaki gradjanin, 2/3 njih, ta bi obitelj zivila sad kao milijuneri. Hoces ti sada ici u Zagreb i govoriti svakom stanovniku Zagreba "kako si kupio te cipele, tu jaknu, taj HU, te felge... Nisi dao jadnom ditetu. Ti si sramota.... itd." Misljenja sam da neces.... Ispravi me ako grijesim...

Covjece zivot onoga djecaka je nacionalna sramota za drzavu Hrvatsku itd itd (necemo o politici ovdje), a ne za jedan forum i njegove korisnike koji su na ovoj listi i koji nesebicno daju svoj novac nekome kome to uopce nisu duzni dati i tko im najvjerojatnije nikada taj novac nece vratiti. Al' nije sve u novcu jer kad bi tako svi razmisljali humanitarne akcije nebi ni postojale...

Zato te lijepo molim, ucini nesto za to dijete, prodaj felge, muziku ili sta ja znam sta imas sugavo, nemoj na to bacati novac prije nego li pomognes ovom dijetetu(na ovaj nacin si ljude ovdje prozvao), a onda iznos koji si dao(uplatnicu) prilozi ovdje i budi primjer svima nama da jos uvijek postoje ljudi koji ne gledaju zivot kroz novac i koji ce nesebicno pomoci onome kojemu je pomoc zbilja potrebna, a kao nagrada za to ce mu biti onaj lipi osjecaj da je nekome pomogao u zivotu.

Ovu temu od sada zelim da ostavite cistu i bez daljnih rasprava. Tema je od danas dignuta na globalnu razinu na forumu. U nju odsada samo ide nadopisivanje na listu i dodavanje svakog suvisnog teksta biti ce sankcionirano od strane administratora ovog foruma jer ponavljam, ovaj forum je privatno vlasnistvo, neciji ulozeni novac, vrijeme(sto je opet novac), ljubav i uzivanje u druzenju s ljudima i ne zelimo da netko to pretvori u bilo sto drugo.
Svi koji me zele na bilo koji nacin ispraviti u necemu sto sam pogrijesio izgovorivsi to ovdje neka mi se slobodno obrate na PP!

Hvala svima i isprike zbog ovako dugog posta!

P.S.: Zadnjih nekoliko rijeci u proslom postu ne zelim uopce komentirati, komentar su same za sebe i govore dovoljno o autoru istih.
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić

Re: Humanitarna akcija

PostPostao/la DanielST » 27 lip 2009, 20:43

Od ovoga trenutka korisnik ttianno9 je iskljucen na 7 dana. Razlog tomu je SPAManje po temi nakon upozorenja administratora. Ovo neka bude upozorenje i ostalima da se vidi da se ne salimo. Nadam se da cemo kroz sljedecih par dana uspijeti odraditi koliko toliko ovu akciju. U dogovoru s jednim od clanova s liste ideja je stvorena da novac koji prikupimo uplatimo na banku i ovdje prilozimo uplatnicu. Cini mi se da je tako i najbolje i najbrze jer da se okupljamo kao klub jos ne dolazi u obzir jer tako nismo registrirani, pa je najbolje da to odradimo na ovaj nacin.
Tek toliko...
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić

Re: Humanitarna akcija

PostPostao/la BranePILOT » 28 lip 2009, 11:41

1. DanielST
2. ttianoo9
3. gagy-tg
4. hrđa-tg
5. 1mario1 + moja cura
(slažem se i podržavam, samo treba to sve izvesti kako treba i organizirano)
6.BranePILOT
7.
Avatar
BranePILOT
1.2 12v
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 07 sij 2009, 19:40
Lokacija: Trilj

Sljedeća

Natrag na Susreti



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.