1. godina TCC-a (MEETING) 20.12.2008.

Događanja(vaša okupljanja) u vašem gradu i okolici ...

Re: 1. godina TCC-a (MEETING)

PostPostao/la ivory » 17 pro 2008, 13:21

ma, znam - razmisljao sam ja i o vlaku, al opet bez - najmanje 200kn ne bih prosao (karta - 160kn, jelo, pice)! a toliko bi me kostao put ionako, jer smo trebali suki os, hrcaa i ja ici u pugu, pa bi prepolovili troskove,al eto - kad nemas nemas! stvarno mi je zao, s obzirom da sam se bas veselio (pogotovo dragu ;) , p.s. hvala na ponudjenom prijevozu i prijedlogu,al jbg - sta da kazem...)! nadam se da ce uskoro biti nova prilika gdje cu svakako doc! jedan prijedlog - javite ostalima sa popisa za mjesto i vrijeme na PP i sastavite konacnu listu, jer neki od njih vec dugo nisu bili na forumu pa vjerojatno nisu ni vidjeli kada bi trebao biti meeting!
Avatar
ivory
2.0 16v
 
Postovi: 1080
Pridružen/a: 06 sij 2008, 18:45
Lokacija: Vukovar, Osijek

Re: 1. godina TCC-a (MEETING)

PostPostao/la jenny » 17 pro 2008, 15:58

također jako mi je žao, ali ni moj dolazak neće biti moguć jer sam u sličnoj banani s lovom kao ivory, čekam spojler i novi grill za auto, to mi je trošak2 tako da... :(
slika
slika

THE POWER OF DREAMS
Avatar
jenny
1.8 16v
 
Postovi: 383
Pridružen/a: 03 ruj 2008, 11:45
Lokacija: Gospić

Re: 1. godina TCC-a (MEETING)

PostPostao/la nike » 18 pro 2008, 07:41

ne bi želio ovde sve zbedirat ali ja stvarno nemogu imam ozbiljnijih obiteljskih problema tak da nije moguće u ni kojem pogledu :cry: !evo nadam se da će vam biti ljepo pogotovo ako vas se tolko skupi nego sve mi dokumentirajte sve naslikajte tak da se makar tako mogu kolko tolko upoznat s vama!ma bit će vama i bolje bez još jednog seronje!haha
pozzz svima! 8-)
Živi život,vozi brzo, umri star.....
Avatar
nike
1.8 16v
 
Postovi: 312
Pridružen/a: 17 vel 2008, 19:10
Lokacija: Đurđevac

Re: 1. godina TCC-a (MEETING)

PostPostao/la BlackLordX » 18 pro 2008, 10:22

Re: 1. godina TCC-a (MEETING)

1. DanielST - Trogir
2. ivory - Vukovar
3. boky e30 - Pula
4. orsh.480T - V. Gorica
5. Fenix - Trogir
6. hrcaa-Osijek
7. Jenny - Gospić
8. Deky - Pula
9. nivoST - Split
10. Kađo Racer - Split
11. Angel - Omiš
12.BlackLordX- Solin

Pozdrav ekipi
slika
Avatar
BlackLordX
1.2 12v
 
Postovi: 33
Pridružen/a: 20 pro 2007, 12:36
Lokacija: Solin

Re: 1. godina TCC-a (MEETING)

PostPostao/la Deky » 18 pro 2008, 17:53

I onda di je toćno susret?I koj datum...ja cu najvjerovatnije via vlak isto...ne usudim se s autom do VG-a! :oops: Da mi ne krepa,kakve sam ja sreće...
Honda power of dreams!
Deky
1.4 16v
 
Postovi: 67
Pridružen/a: 21 lip 2008, 23:01
Lokacija: Pu/Pž

Re: 1. godina TCC-a (MEETING)

PostPostao/la orsh.480T » 18 pro 2008, 23:45

evo ovo su vam karte vg a ja cu malo skicirat kak bi nam bilo zgodnije.

http://www.gorica.hr/GradZemljovidi.aspx

u VG imaju 2 benzinske, obje su na "ulazu" u grad, jedna iz smjera Zagreba -- INA i iz smjera Siska -- Europetrol.
po mom bi najzgodnije bilo da se nademo pored ine. tu su trgovacki centri lidl i kaufland sa ogromnim parkiralistem.
LIDL je vecinom prazan, znaci kod INE SKRENES DESNO I TU JE VELIKI PARKING OD LIDLA.

za one koji dolaze iz smjera ZG -- ulaz u VG ima natpis dobrodosli, sa desne strane je autokuca zubak. prodete ravno i ide desni zavoj. na kraju zavoja vidite benzinsku i tu skrecete desno na LIDL parking.

oni koji idu iz Siska -- prodete Europetrol i idete ravno. na ulazu je jedan semafor koji obicno blinka. idete samo ravno i ravno, prodete jos jedan pored trznice i samo ravno. treci semafor je velika robna kuca MERCATOR.
to je znak da ste na pravom putu.
jos jedan prodete i nekih 300m na desnoj strani je groblje.
poslije groblja na semaforu skrenete lijevo i ispred vas je ININA benzinska.


evo to je moj prijedlog da se tu sparkamo na LIDLU okrenemo prema cesti i tako cemo se najlakse vidjet i prepoznat! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ko zapne neka zove :twisted: 095 / 843 69 29 :twisted:
Robyjeva vruca linija za goste :twisted:
robert.orsh@gmail.com

--speed--till--I--bleed--

--VOLVO--FOR--LIFE--
Avatar
orsh.480T
1.8 16v
 
Postovi: 464
Pridružen/a: 30 lis 2008, 18:31

Re: 1. godina TCC-a (MEETING)

PostPostao/la DanielST » 19 pro 2008, 17:08

Jako detaljno i slikovito. ;) Hvala Roby. Vezano za vrijeme nalaska. Moj prijedlog je 13h. Jos ima svijetla i dana, a 15-16h mi je nekako prekasno jer vec sunce lagano zalazi, premda mi mozemo to razvuci do koliko nam se bude stalo, naravno, ali zelio bih da uhvatimo malo svjetla i ucinimo djir. Prije 13h mi se pari prerano, jer cilj je da svi dodju naspavani i odmorni, a ne da ustajemo u ranu zoru i picimo gore. :D Naravno, ukoliko netko ne moze, bude kasnio, ili slicno, neka se slobodno javi meni ili Roby-u ili bilo kome tko je na meet-u. Brojevi mobitela su ovdje. Ako netko ima jos neki prijedlog neka slobodno izlozi ovdje.

Reda-radi evo i ovdje moj broj:
091 588 6428 - Daniel
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić

Re: 1. godina TCC-a (MEETING)

PostPostao/la ivory » 19 pro 2008, 23:59

svaka cast roby-u za uvodjenje vruce linije za goste! :D nego, lijepo se provedite i zelim vam ugodno druzenje (strasno mi zao sto necu biti tamo, zato postajte slike, cim se vratite!)! ;)
Avatar
ivory
2.0 16v
 
Postovi: 1080
Pridružen/a: 06 sij 2008, 18:45
Lokacija: Vukovar, Osijek

Re: 1. godina TCC-a (MEETING)

PostPostao/la ivory » 21 pro 2008, 11:07

dojmovi, slike, utisci :?: :!:
Avatar
ivory
2.0 16v
 
Postovi: 1080
Pridružen/a: 06 sij 2008, 18:45
Lokacija: Vukovar, Osijek

Re: 1. godina TCC-a (MEETING)

PostPostao/la orsh.480T » 21 pro 2008, 11:54

koliko para ---- toliko muzike :twisted:
sve u svemu daniel je slikao pa ce mozda stavit koju fotku, deckima svaka cast sto su iz splita dosli na 3 cilindra :twisted:
ali to je volja i pokazali su tko je osnovao forum::::)
vele da su rekli doc pa su nastavili kad im je odj____ bobina.
skidam kapu.
nismo uopce ni slikali aute niti su vidjeli moj turbo.
vrijeme -- 0 bodova.
ja sam se dovukao sa dostavnim autom i "izveo" ih kod mene u pecenjaru na cevape...

ak gledas lokalno -- odaziv ljudi isto 0 bodova ali je razumljivo s obzirom na besparicu i datum.
previse je odustalo zbog love.

globalno 8-) dosli su ko j____ entuzijasti i prosli 300+ kilometara na 3 cilindra i pokazali su da imaju volju
i da ovaj forum bar sto se nas tice nece ostat samo na postanju.

to cijenim i unaprijed velim da sam ja na sljedeci meet spreman doc u Split.

0 bod + 0 bod = 5 bod

nije bilo big time i show ali je to po mom bio uspjeli meet.

pozdrav ljudi i svaka cast.
robert.orsh@gmail.com

--speed--till--I--bleed--

--VOLVO--FOR--LIFE--
Avatar
orsh.480T
1.8 16v
 
Postovi: 464
Pridružen/a: 30 lis 2008, 18:31

PrethodnaSljedeća

Natrag na Susreti



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gostiju.