Slaganje muzike

Car audio i video ...

Re: Slaganje muzike

PostPostao/la frenky_111 » 17 sij 2010, 15:21

Disturbed je napisao/la:Imao sam manje vise zvucnike od svih tih firmi i u jako malo vremena su krepale sto me razocaralo i htio bi da ona uci na mojim greskama.
ali kada mi netko kaze da je DLS shit a kenwood zakon moram reagirat. :)

Gle na ovo prvo ako su ti krepali sony pioner kenwood ili tako nešto onda neznam šta si radio a kažeš da dls nije......to nije istina mislim možda i je ako si ove gore frljio ko budala bez pojačala i onda na dlsa kupio pojačalo.
I opet ću ostat kod svog mišljenja da je dls SHIT


Jenny ja ti predlažem uzmi ili alpine ili sony ili pioneer i ni jedni nisu skuplji od 700 KN :twisted:
NO TURBO NO FUN
Avatar
frenky_111
2.0 16v
 
Postovi: 681
Pridružen/a: 28 lis 2008, 12:59
Lokacija: KRK

Re: Slaganje muzike

PostPostao/la nedo » 17 sij 2010, 18:02

oprostite drugi put cu citat dvaupt znam da cura nije rekla sto slusa al samo sam nadoveza na to sta covjek hvali dls ko da oni jedini na ovoj planeti postoje i vidim da je kolega Sheksare skuzio sto sam htio reci sa svojim postom..znaci da nisam htio popljuvat nikoga vec samo rec da ima i drugih marki a ni da dls nije bez mane...ma ustvari jenny ce odlucit sta ce kupit i sta nece kupit al svaki zvucnik ima svojih mana i prednosti al najgore je kad je zvucniku manjak cijena koju neopravdava kvalitetom to je bar moje misljenje a sve ostalo se da nekako nadomjestit pozzz
jel` te baca?
Avatar
nedo
2.0 16v
 
Postovi: 539
Pridružen/a: 21 stu 2009, 09:54
Lokacija: kaštel stari/texas

Re: Slaganje muzike

PostPostao/la Disturbed » 17 sij 2010, 18:48

Nedo majstore,mi smo se krivo razumjeli.Ja nisam rekao da je DLS jedina marka koja valja,nego sam htio curi predlozit neku
marku koja nije pretjerano skupa,a dosta je kvalitetna.Ja imam DLS-ove zvucnike i vise sam nego zadovoljan njima.
Slazem se sa tobom da ima i drugih marki koje su dobre.

Da te nesto pitam frenky... kakvih si ti imao iskustava sa DLS-om kada kazes da su SHIT?
Disturbed
1.6 16v
 
Postovi: 121
Pridružen/a: 11 sij 2010, 18:59
Lokacija: Zagreb

Re: Slaganje muzike

PostPostao/la nedo » 17 sij 2010, 18:54

ma bitno je da smo se uspjeli skuzit a ma nije dls shit da pace dabogda on bio u mom autu..hehe mene isto zanima frenkyevo iskustvo sa dlsom jer malo ljudi sam cuja da je shit
a sad uvik se nekom nece nesto svidit i ja se sa tim slazem ja sam ljubitelj bassa koji pritom ima izrazen kick i naravno da kad cujem nekakav zvucnik koji nema takav karakter zvuka da mi on nije nesto al 100 ljudi 100 cudi i 200 usiju pa uvjek se nade nesto za svakoga
jel` te baca?
Avatar
nedo
2.0 16v
 
Postovi: 539
Pridružen/a: 21 stu 2009, 09:54
Lokacija: kaštel stari/texas

Re: Slaganje muzike

PostPostao/la frenky_111 » 17 sij 2010, 19:23

Ma nisu tolki shit al su mi draži pioneer ili alpine.......dosta sad više svađanja......prešči smo u off
NO TURBO NO FUN
Avatar
frenky_111
2.0 16v
 
Postovi: 681
Pridružen/a: 28 lis 2008, 12:59
Lokacija: KRK

Re: Slaganje muzike

PostPostao/la nedo » 17 sij 2010, 19:43

ma frenky nije ovo svadanje bar nije s moje strane jer ovo je vise rasprava oko zvucnika..i ja sam frenky moj za alpinu pogotovo...po meni je neki best buy i ima je u svim cjenovnim rangovima
jel` te baca?
Avatar
nedo
2.0 16v
 
Postovi: 539
Pridružen/a: 21 stu 2009, 09:54
Lokacija: kaštel stari/texas

Re: Slaganje muzike

PostPostao/la Sheksare » 17 sij 2010, 19:57

nedo je napisao/la:oprostite drugi put cu citat dvaupt znam da cura nije rekla sto slusa al samo sam nadoveza na to sta covjek hvali dls ko da oni jedini na ovoj planeti postoje i vidim da je kolega Sheksare skuzio sto sam htio reci sa svojim postom..znaci da nisam htio popljuvat nikoga vec samo rec da ima i drugih marki a ni da dls nije bez mane...ma ustvari jenny ce odlucit sta ce kupit i sta nece kupit al svaki zvucnik ima svojih mana i prednosti al najgore je kad je zvucniku manjak cijena koju neopravdava kvalitetom to je bar moje misljenje a sve ostalo se da nekako nadomjestit pozzz



Ma sve 5 stari... Svima se desi.
Ma kako te se ne bi kuzilo kad si sve lijepo objasnio.
Jedino je Frenki krivo shvatio Disturbeda pa je pocela rasprava.
Jer ja ne vidim nigdje da je tip rekao da su DLS jedini dobri a ostalo s**nje. Nego cisto svoja misljenja i prijedlog za djevojku jer je trazila savjet :D
I strasno se slazem s time sta sam ti gore podebljao!!!
Imam takve doma ali vjerujem da ce dati svoje pa makar ih u zemlju zakopao :lol:
Preskupi a nisu tako kvalitetni, ali tako je to kad te vodi izgled zvucnika i ime firme a ne pamet.
Na greskama se uci. 8-)
Bitno je da se nitko ne pokaci i posvadi jer nema potrebe za time! Tu smo da si pomazemo jedni drugima :mrgreen:
Avatar
Sheksare
1.2 12v
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 16 sij 2010, 22:41
Lokacija: Zagreb

Re: Slaganje muzike

PostPostao/la nedo » 17 sij 2010, 20:03

ipak racunajte da mi je bila maturalna i da sam mamuran i neispavan i tako to
jel` te baca?
Avatar
nedo
2.0 16v
 
Postovi: 539
Pridružen/a: 21 stu 2009, 09:54
Lokacija: kaštel stari/texas

Re: Slaganje muzike

PostPostao/la Disturbed » 17 sij 2010, 20:22

Nije ovo bila svadja ni sa moje strane,nego samo rasprava,kako nedo kaze.
Disturbed
1.6 16v
 
Postovi: 121
Pridružen/a: 11 sij 2010, 18:59
Lokacija: Zagreb

Re: Slaganje muzike

PostPostao/la Sheksare » 17 sij 2010, 20:27

nedo je napisao/la:ipak racunajte da mi je bila maturalna i da sam mamuran i neispavan i tako to


Nemoj nam se sad tu izvlaciti :D
Ako ti se nije posrecilo sinoc nisi se opravdao ;)
he he he
Ma samo se nemojte nitko svadjati i sve 5!
Zadrzite svoja misljenja za sebe a ne da se kacite tko ima veceg... TURBAKA ;)
Avatar
Sheksare
1.2 12v
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 16 sij 2010, 22:41
Lokacija: Zagreb

PrethodnaSljedeća

Natrag na Multimedia



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.