Pioneer DEH-8400BT

Car audio i video ...

Pioneer DEH-8400BT

PostPostao/la HellEnart » 11 sij 2013, 22:51

Vidio ja, bliži se vozački kraju, a nemam pošteni radio u dragoj mi Vectri koju cu vozit, nego neki stari koji ima tuner i plejer za kazete, pa reko dosta bi bilo hranjenja u menzi i pijenja kava, vrijeme je da se malo uštedi za neki pošteniji uređaj. Nakon mukotrpnog gladovanja i žeđanja napokon ja skupio neke pare, našao ovog ljepotana na njuškalu i odlučio da je to to.
Za 1000kn bez prijeđenih kilometara upao je Pioneer iz naslova i USB od 8 GB :D
Prvi aftermarket dio koji ulazi u Vectru, prvi meni autoradio da ga stavljam unutra, bilo je zabavno. Sjetio sam se da bi mogao napravit temu na tcc forumu tek nakon što sam izvadio stari radio pa tih sličica nema al eto šta je tu je.
Malo sam se s njim namucio, jer je stari izgubio onaj alat s cim se vadi (kao dvije vilice sa dva zuba) pa sam uzeo četiri štapića za ražnjiće i nekak ga iščupao van hehe.
Dosta priče, evo slika:

Bušenje rupe za prvi USB kabel koji izlazi na policu odma ispod radija:

slika

Uploaded with ImageShack.us

slika

Uploaded with ImageShack.us

Super stvar za pričvrstit kabel uz stijenku:

slika

Uploaded with ImageShack.us

Kabel provučen:

slika

Uploaded with ImageShack.us

USB broj 2 i njegova rupa:

slika

Uploaded with ImageShack.us

Mikrofon se nalazi na stupu kod vozača, zanemarite spigani tapecirung na krovu, stari je ostavio malo otvoren šiber na kiši -.-')

slika

Uploaded with ImageShack.us

Kabel od mikrofona sam podvlačio pod ovu gumu koja izolira da se ne vidi:

slika

Uploaded with ImageShack.us

Tu se vidi prelazak sa te gume na prostor između dvije plastike:

slika

Uploaded with ImageShack.us

Namučio sam se s tim kablom, al sam htio da nigdje ne viri:

slika

Uploaded with ImageShack.us

Ode momak prema radiu :D :

slika

Uploaded with ImageShack.us

Iiiii krug je završen:

slika

Uploaded with ImageShack.us

Unutra bez lica:

slika

Uploaded with ImageShack.us

Unutra s licem:

slika

Uploaded with ImageShack.us

Unutra sa smješkom :D :

slika

Uploaded with ImageShack.us

Pipo sam Vectru di ju niko nije pipo otkad je napravljena dok sam provuko onaj glupi kabel od mikrofona :D :

slika

Uploaded with ImageShack.us


Uglavnom, to bi bilo to. Sljedeća investicija će bit neki bolji zvučnici makar i ovako moja draga ima 6 komada (2 u prednjim vratima, 2 twittera na prednjoj ploči i 2 fullrangea na zadnjoj polici) i stvarno lijepo sviraju. Sve je isprobano, sve funkcionira i presretan sam.

I za kraj evo link da malo pogledate kakav je uređaj:

http://www.pioneer.eu/eur/products/DEH-8400BT/print.html
NO SUBWOOFER NO FUN
Avatar
HellEnart
1.4 16v
 
Postovi: 84
Pridružen/a: 24 lis 2010, 13:36
Lokacija: Zagreb

Re: Pioneer DEH-8400BT

PostPostao/la DarioGTI » 11 sij 2013, 23:38

4V preout, 2x USB, SD kartica, HPF i LPF, "živi" ekran, ma ludnica :twisted: :twisted:

Odličan izbor head unita, sa ovime si napravio jako dobre temelje. Sa cijenom si također dobro prošao, ima li još garancije?

Nabavi si neke kvalitetne prednje sisteme, a onda ćeš vidjeti da li ti treba još rear fill-a pored tvorničkih zvučnika (a trebat će jer su tvornički :D ) i onda neki sub i to će biti već poštena svirka! ;)

Al najjači mi je dio: "pa reko dosta bi bilo hranjenja u menzi i pijenja kava, vrijeme je da se malo uštedi za neki pošteniji uređaj. Nakon mukotrpnog gladovanja i žeđanja napokon ja skupio neke pare, našao ovog ljepotana na njuškalu i odlučio da je to to.". Takve stvari cijenim i za to imaš respect. Nije fora dobiti na gotovo (iako se na to nitko od nas ne bi bunio hahaha), nego kad si sam nešto zaradiš i priuštiš.

Keep it up!
140.7dB - nekad bilo, pričalo se...
Avatar
DarioGTI
2.0 16v
 
Postovi: 1153
Pridružen/a: 10 sij 2009, 16:26
Lokacija: Osijek - Tenja

Re: Pioneer DEH-8400BT

PostPostao/la HellEnart » 12 sij 2013, 00:13

:D Cilj je i bio udarit dobre temelje hehe. uređaj je kupljen par dana nego što je meni prodan i čovjek mi je upakirao račun zajedno s jamstvenim listom. Jamstvo traje 25 mjeseci :D Sad cu se opet malo hranit i onda idemo na daljnje investicije. Ako ko ima kakav prijedlog, slobodno neka ga napiše :D
NO SUBWOOFER NO FUN
Avatar
HellEnart
1.4 16v
 
Postovi: 84
Pridružen/a: 24 lis 2010, 13:36
Lokacija: Zagreb

Re: Pioneer DEH-8400BT

PostPostao/la DanielST » 12 sij 2013, 21:34

Sad se dobro najedi pa opet na dijetu par mjeseci i ubacis si zvucnike malo zesce. :lol: Prijatelj mi ima ovo cudo i mogu ti rec' kad putujemo negdje dalje, lipo je imat ovaj mikrofoncic. Vozis, pricas, cuje se odlicno, a ne handsfree od mobitela, pa oglusis naprezajuci usi i izgubis glasnice dok te cuju. :lol:
Nego, nek' si ti njoj.....kako ono kazu.....skinuo junf? :mrgreen: Keep up the good work! ;)
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić


Natrag na Multimedia



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

cron