Muzika Punto mk1

Car audio i video ...

Re: Muzika Punto mk1

PostPostao/la Sokolski » 22 stu 2009, 17:41

Znam da je Pioneer bolji i kvalitetniji ali nemam toliko para da uzmem jedan s bluetoothom.
Sokolski
1.2 12v
 
Postovi: 38
Pridružen/a: 21 stu 2009, 16:10

Re: Muzika Punto mk1

PostPostao/la DanielST » 22 stu 2009, 17:51

HU je nesto sto ne mijenjas svaki dan, niti je to potrebno. Svaki za max 100E ima min 45x4, cita sve i svasta i kvalitetan je. Kupis ga jednom i onda na njega trpas zvucnike, pojacala itd itd. Zato prvu kupnja neka ti bude kako treba, to ti je moja preporuka. Da se naci polovnih cak i s garancijom, a za male novce, ako ti je bas stalo da imas BT, a nisi s lovom. Malo procackaj po oglasima i sl. Sretno!
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić

Re: Muzika Punto mk1

PostPostao/la Black B » 23 pro 2009, 14:49

ovako... po meni ne znam koja ti je svrha bluetootha, ja sam ga imao u auta mjeseca dana, jednom ga upotrijebio nisam... ako želiš napravit posao, uzmi pioneera (serija 4 ),alpine-a il kenwooda( oni modeli oko 1000kn su vrhunski za tu cijenu).. ;) . a sa orginal zvučnicima nećeš napravit nešto... uzet na otpadu drugu policu il ju , kako je već netko naveo, izrezat je od medijapana i bubnut u nju 17-ice, trosistemce (pioneer, pa čak može i sony zbog cijene), a naprijed neke kvalitetne 10-ke u original utore... :lol: ro je samo moj savjet,a ti napravi po svome jer ipak je tvoja lova i ti ćeš to slušat... :D ovo je iz vlastitog iskustva provjereno dobro... 8-)
Avatar
Black B
1.8 16v
 
Postovi: 275
Pridružen/a: 21 pro 2007, 23:16
Lokacija: Karlovac

Prethodna

Natrag na Multimedia



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.