debadging

Sve vezano za limariju, prerade ...

debadging

PostPostao/la kazo_27 » 16 tra 2008, 17:54

ej ljudi...trebala bi mi mala pomoć oko skidanja onih svih oznakica sa auta (mislim da se to zove debadging)...kak da to napravim?htio bi maknut i tablicu sa sredine bunkera (na vw polo classicu) i to zatvoriti...eh,kad sam već ovdje,dal mi može netko reći di se daju nabavit ˝obrve˝, za bad look...mislio sam zapravo produljivat haubu,al nisam sad trenutno u mogućnosti pa me zanima ovo...znam da nije neki teški posao, al ipak pomozite...hvala...
Avatar
kazo_27
1.2 12v
 
Postovi: 10
Pridružen/a: 19 ožu 2008, 17:28
Lokacija: koprivnica

Re: debadging

PostPostao/la nike » 17 tra 2008, 12:45

gle kaj se tiče oznaka znam da kod nekih modela imaju čepiče koji se samo nataknu na lim ili ko u mom slučaju samo su priljepjeni a to ti je najlakše provjerit sa koncom uzmeš konac kaj ja znam negdi 30 cm primiš za dva kraja i počneš na jednom djelu onak ko pilit ak ide onda znači da je zaljepljeno pa samo skineš ak ne onda su ti ko što rekoh na čepiče tu češ se malo na zahebavat al nema veze isto započneš sa koncom dokle ide e onda ti treba guma i šarafcigar,guma da lak ne oštetiš i ovo da to s**nje izvadiš dakle staviš gumu unutra dokle ide i zatim šaravcigar i udri pikati!
e kad si to završio moraš si kupit nastavak na bušilicu kaj je od gume s njim skidaš ono lepilo dolje kad skineš ide polirka i to je to!!
a za zatvaranje onog predjela oko tablice ti je najlakše popitat nekog autolimara!!!
za obrve ti znam jednog iz Ivaniča dobro radi i dosta je jeftin pa popitaj njega ak te zanima dam ti broj na PM.ok!

Aj nadam se da sam ti pomogo BTW ja sam ti iz Đurđevca! ;)
Živi život,vozi brzo, umri star.....
Avatar
nike
1.8 16v
 
Postovi: 312
Pridružen/a: 17 vel 2008, 19:10
Lokacija: Đurđevac

Re: debadging

PostPostao/la kazo_27 » 17 tra 2008, 15:02

naravno da si pomogo...mislim da je zaljepljeno...sredit ću ja to,neće me zaje****... :twisted: može broj,koji to iz ivaniča? e,pa blizu smo,mogli bi na cugu koji put...
Avatar
kazo_27
1.2 12v
 
Postovi: 10
Pridružen/a: 19 ožu 2008, 17:28
Lokacija: koprivnica

Re: debadging

PostPostao/la nike » 17 tra 2008, 16:19

neznam al čujem da je tip lud meni je reko za nastavke prednji zadnji branik pragovi i maska oko 1400 kn a obrve dobim gratis e sad ja ti broj puknem na PM. pa ti zovi!!a kaj se tiče cuge pa gle nema frke!!!možda i viđaš moj auto po koprivnici žena mi ide svaki dan na posao u bolnicu!!
Živi život,vozi brzo, umri star.....
Avatar
nike
1.8 16v
 
Postovi: 312
Pridružen/a: 17 vel 2008, 19:10
Lokacija: Đurđevac


Natrag na Limarija



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.

cron