Vlaga u autu

Sve vezano za limariju, prerade ...

Vlaga u autu

PostPostao/la Marinoprpic » 11 sij 2012, 00:52

Vrlo lako da sam falio poforum ali ajd..Imam Unića i pošto sam ga danas čistio malo recimo,otkrio sam da vlaži(moči) ispod vozačevog i suvozačevog sjedala i u bunkeru iznad rezervne gume.Stavio sam neke krpe ispod tepiha tek toliko da upiju to.Nešto sam sa susjedom pričao usko vezano uz tu temu prije nego sam to otkrio.Pitanje,šta,di i kako da to napravim da auto bude water free? :D
Marinoprpic
1.2 12v
 
Postovi: 32
Pridružen/a: 09 sij 2012, 11:52

Re: Vlaga u autu

PostPostao/la nivoST » 11 sij 2012, 05:12

vidi kedere kakvi su i odvodne kanale znaju se začepit
kad narastem bit ću TDI... 8))
Avatar
nivoST
1.8 16v
 
Postovi: 244
Pridružen/a: 12 tra 2008, 04:48
Lokacija: split

Re: Vlaga u autu

PostPostao/la Marinoprpic » 11 sij 2012, 10:55

komplet kedere i odvodne kanale sa cijelog auta?A vrlo vjerovatno cu nešto negdje morat krpat..I također dok auto nije bio u mom vlasništvu je neko u njega provalio tako da sad kod prozora fali one gume malo,to bi trebao pokrpat ? Čime?
Zadnja izmjena: 1mario1 u/na 11 sij 2012, 10:55, ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: nije potrebno citirati zadnji post!
Marinoprpic
1.2 12v
 
Postovi: 32
Pridružen/a: 09 sij 2012, 11:52

Re: Vlaga u autu

PostPostao/la Marcoone » 11 sij 2012, 12:51

silikon ne p'ropušta vodu...
no ako je na vidljivom mjesz,i treba bit crno,ljepilo za šajbe može pomoć,ono je crno i također ne propušta vodu....

Što se tiče bunkera,fino sklopi siceve, bateriju u ruke,gledaj po bunkeru dok neko poljeva auto izvana i vidjet češ od kud dolazi voda,i to si rješi čim prije,jer voda radi probleme,pogotovo za starije naše aute......
Avatar
Marcoone
1.8 16v
 
Postovi: 264
Pridružen/a: 24 pro 2009, 18:40
Lokacija: St.Slatina/Oroslavje

Re: Vlaga u autu

PostPostao/la nivoST » 11 sij 2012, 16:43

ma šta kripit kakvi silikoni i sra*a lipo na prvi otpad i uzet kedere polovne...da ga hebeš nemogu ti za 5 metara gume uzet 100-200kn... jer sve šta se krpi ima rok trajanja... uzmi druge i nastoj da ti ne provaljuju u auto :)
kad narastem bit ću TDI... 8))
Avatar
nivoST
1.8 16v
 
Postovi: 244
Pridružen/a: 12 tra 2008, 04:48
Lokacija: split

Re: Vlaga u autu

PostPostao/la Marinoprpic » 12 sij 2012, 00:36

nivoST je napisao/la:ma šta kripit kakvi silikoni i sra*a lipo na prvi otpad i uzet kedere polovne...da ga hebeš nemogu ti za 5 metara gume uzet 100-200kn... jer sve šta se krpi ima rok trajanja... uzmi druge i nastoj da ti ne provaljuju u auto :)


Hahaha budem vidio kako cu i šta ću..Sutra ću si nadam se dat oduška pošto sam slobodan.

Marcoone je napisao/la:silikon ne p'ropušta vodu...
no ako je na vidljivom mjesz,i treba bit crno,ljepilo za šajbe može pomoć,ono je crno i također ne propušta vodu....

Marcoone je napisao/la:silikon ne p'ropušta vodu...
no ako je na vidljivom mjesz,i treba bit crno,ljepilo za šajbe može pomoć,ono je crno i također ne propušta vodu....

Što se tiče bunkera,fino sklopi siceve, bateriju u ruke,gledaj po bunkeru dok neko poljeva auto izvana i vidjet češ od kud dolazi voda,i to si rješi čim prije,jer voda radi probleme,pogotovo za starije naše aute......


Prvo ću riješit to kod prozora i ima jedan dio bez kedera(gume) kod vozačevih vrata i to bi isto trebao zakrpat i tek onda na bunker preć.Budem valjda od prijatelja i poznanika dobio mozda još koji savjet kako i di napravit
Marinoprpic
1.2 12v
 
Postovi: 32
Pridružen/a: 09 sij 2012, 11:52


Natrag na Limarija



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.

cron