Krilna vrata

Sve vezano za limariju, prerade ...

Krilna vrata

PostPostao/la krstanko » 04 ruj 2011, 22:23

Evo spremam se na veliki tuning renault lagune 95g za sad sam sve razradio samo me još zanimaju krilna vrata kako to odraditi i gdje kupiti nosače za takva vrata! ;)
Avatar
krstanko
1.2 12v
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 04 ruj 2011, 22:10
Lokacija: Varaždin

Re: Krilna vrata

PostPostao/la Marcoone » 04 ruj 2011, 23:35

ti to misliš stavljat na auto s 4 vrata :?

Večina ih ide na coupee i za coupee ih rade pod normalno

A sad ak ti baš želiš,možeš nabavit za neki drugi model auta,pa pripasat na svoj auto,no vjerujem da je tu puuuno kemije

A ako želiš kvalitetu,a ne da ti se kroz koji mjesec više ne zatvaraju kak spada il se ne žele dić više.....onda preporučam profesinalna vrata po modelu auta.....što sumnjam da ima za tvog baš.....

Ali skupa igra,kako god pogledaš

http://www.lsd-doors.de/uk/

Tu su ti LSD za renaulte po 1000 GBP

Rađe ubij tu lovu u motor neki,ili nešt drugo
Avatar
Marcoone
1.8 16v
 
Postovi: 264
Pridružen/a: 24 pro 2009, 18:40
Lokacija: St.Slatina/Oroslavje

Re: Krilna vrata

PostPostao/la krstanko » 05 ruj 2011, 21:22

Pa velimti da idem na veliki zahvat kompletni tuning,ugradnja motora 3.0 V6 sa 207 K.S + čip i N2O, u stražnjem dijelu Dj kabina sa muzikom + laptop i mixeta Izvana če biti nevidljiva stražnja vrata ali ipak u funkciji ali bez vanjske kvake, spušteni, prošireni.Prilikom otvaranja stražnje haube biće vidljivi zvučnici i pojačalo.
Velim ti pravi tuning namjeravam uložiti prilično love a sve ču odraditi samostalno zu malu pomoč prijatelja.
Što se tiče motora imam čopera starog 3 god, novi citroen c5, ali me ništa ne zadovoljava više nego sama pomisao na ono što smjeram a kamoli kad to još i ostvarim.
Znam da sve ovo zvuči malo filmski ali u zimi počinju radovi i nadam se da ču se dogodine i u njemu provozati, nebrini o svemu ću vas izvještavati i naravno tražiti pomoč kad negje zapnem.
Što se tiče krilnih nosača pronašao sam na ebay-u za 300 $ univerzalne i kvalitetne tako da ču ih naručiti pa ču onda vidjeti dali sam dobro odlučio a ako neče funkcionirati stavitčemo natrag obična vrata! ;)
Avatar
krstanko
1.2 12v
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 04 ruj 2011, 22:10
Lokacija: Varaždin

Re: Krilna vrata

PostPostao/la Marcoone » 05 ruj 2011, 21:37

ok.....samo napred i sretno s projektom......

Ja ti mogu reč,iz iskustva drugih koji su kupovali univerzalna LSD(Lift Side Doors) vrata da su velika većina njih bili nezadovoljni......jer kad vrata ne sjednu 100% čuje ti se strujanje zraka u vožnji.....pa se ne dižu kak treba s vremenom,i sto problema s njima......


A kod tog sveg planiranja,si planirao možda kako bi bilo uzet neku drugu bazu za projekt od lagune......nešto s 3 vrata.....
Avatar
Marcoone
1.8 16v
 
Postovi: 264
Pridružen/a: 24 pro 2009, 18:40
Lokacija: St.Slatina/Oroslavje

Re: Krilna vrata

PostPostao/la 1mario1 » 05 ruj 2011, 21:45

svakako nas obavještavaj kako bude radovi tekli i sretno sa projektom...
slika
Avatar
1mario1
Moderator
 
Postovi: 1293
Pridružen/a: 21 svi 2009, 12:00
Lokacija: Trogir

Re: Krilna vrata

PostPostao/la DanielST » 06 ruj 2011, 13:09

Zvuci predobro. Svakako slike u garazu kako bude tekao projekt. Samo naprid, ideja je poprilicno zahtjevna, nadam se da ces ju zavrsit u kratkom roku!
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić

Re: Krilna vrata

PostPostao/la hrđa-tg » 07 ruj 2011, 17:41

zovi ako triba dat ruke da širimo rubove ;)
Avatar
hrđa-tg
2.5 v6
 
Postovi: 1652
Pridružen/a: 18 ruj 2008, 11:15

Re: Krilna vrata

PostPostao/la krstanko » 07 ruj 2011, 19:00

Marcoone je napisao/la:ok.....samo napred i sretno s projektom......

Ja ti mogu reč,iz iskustva drugih koji su kupovali univerzalna LSD(Lift Side Doors) vrata da su velika većina njih bili nezadovoljni......jer kad vrata ne sjednu 100% čuje ti se strujanje zraka u vožnji.....pa se ne dižu kak treba s vremenom,i sto problema s njima......


A kod tog sveg planiranja,si planirao možda kako bi bilo uzet neku drugu bazu za projekt od lagune......nešto s 3 vrata.....



Ok! ali hvala ti na informaciji, to mi i ne stvara toliki problem jer taj auto če biti isključivo za moj gušt i neče se koristiti za svakodnevnu vožnju nego samo za povremene susretei i da se provozam kad mi dođe volja, ali sve jedno ču još razmisliti oko tih vratiju jer naručivati orginalna bilo bi stvarno previše jer po odosadašnji izračuni troškova su več poprilično visoki.

A što se tiče auta s trojim vratima što misliš kako bi sve to strpao u njega a i Laguna sama po sebi ima več taj sportski štih a uz male promjene pretvara se u pravi bolid vjeruj mi vidio na vlastite oći i nisam mogao vjerovati a i motor ima ulogu jer za ostale automobile teško je nabaviti snažni motor i još k tome orginalni a ja ga imam u slo. za 500€ i u odličnom stanju!
Avatar
krstanko
1.2 12v
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 04 ruj 2011, 22:10
Lokacija: Varaždin

Re: Krilna vrata

PostPostao/la krstanko » 07 ruj 2011, 19:03

1mario1 je napisao/la:svakako nas obavještavaj kako bude radovi tekli i sretno sa projektom...


Hoču, i hvala!
Avatar
krstanko
1.2 12v
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 04 ruj 2011, 22:10
Lokacija: Varaždin

Re: Krilna vrata

PostPostao/la krstanko » 07 ruj 2011, 19:08

DanielST je napisao/la:Zvuci predobro. Svakako slike u garazu kako bude tekao projekt. Samo naprid, ideja je poprilicno zahtjevna, nadam se da ces ju zavrsit u kratkom roku!


Zvuči predobro a bome i komplicirano ali nema veze prava volja sve riješava ;)
Normalno da ču vas informirati i sa slikama i problemima na koje ću naići pa ću trebati i vašu pomoć, ali i meni je želja da završim u kratkom roku ali to nažalost neče ići jer radim u nj. pa malo vremena provodim doma ali prema planu trebali bi završiti dogodine!
Avatar
krstanko
1.2 12v
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 04 ruj 2011, 22:10
Lokacija: Varaždin

Sljedeća

Natrag na Limarija



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gostiju.

cron