Branik Marea na Bravo

Sve vezano za limariju, prerade ...

Branik Marea na Bravo

PostPostao/la eyeshadow » 16 ožu 2010, 14:31

Pozz..Iman jedno pitanjce.

http://www.club-opel.com/graphics/owners/full/4804_126_fiat_marea_1_9_jtd.jpg

Ovaj branik od maree mi se strasno svidja i bolji mi je od onog standardnog na bravu mi,ne zelin stavljat nikakve kitove i te sheme jer nisan pobornik nehih need for speed shema,tako da se vise baziran na neki clean look..tj. sta manje to bolje
Poznato mi je vec da je ovaj branik siri od moga (svi modeli maree i hgt su siri).Ljudi kazu da se trebaju i kupit oni blatobrani sa strane..
E sad je moje pitanje..Recimo da kad kupin branik,blatobrane i one plastike u blatobranima sa svin vidama i pizdarijicama koje mi trebaju,da li onda pase sve na vidu,tj oce li to izgledat na nesto bez da negdi zijeva ili slicno?
:?
Avatar
eyeshadow
1.6 16v
 
Postovi: 127
Pridružen/a: 14 sij 2008, 04:12
Lokacija: ST

Re: Branik Marea na Bravo

PostPostao/la hrđa-tg » 16 ožu 2010, 14:53

Možda ćeš morat samo širit rupe od blatobranauzmi metar i izmiri diagonale ispod haube od vrha blatobrana na Marei pa na Brava ako su iste pasat će ako ne moraš štelovat...
Avatar
hrđa-tg
2.5 v6
 
Postovi: 1652
Pridružen/a: 18 ruj 2008, 11:15

Re: Branik Marea na Bravo

PostPostao/la emirEX » 17 ožu 2010, 12:38

ne pase ti bez zamjene blatobrana.
marea i bravo HGT imaju iste platobrane koji su siri tako da pasu branici kod tih vozila ali na druge ne pase.
mnogi su pokusali da urade to sto ti hoces ali se sve na kraju svelo i na zamjenu blatobrana.

sorry ali ti je tako
Avatar
emirEX
1.6 16v
 
Postovi: 102
Pridružen/a: 22 pro 2008, 22:06
Lokacija: Sarajevo

Re: Branik Marea na Bravo

PostPostao/la eyeshadow » 17 ožu 2010, 22:10

@ Emirex: neznan jesi dobro procita moj post...Reka san da ako stavin branik i blatobrane sa onin plastikama i svime sta ide sa unutarnje strane od MAREE (znaci i branik i blatobrani od maree) oce li sve pasat na vidu,dakle bez nekog pripasavanja i krojenja i da ne zijeva negdi nesto..
Avatar
eyeshadow
1.6 16v
 
Postovi: 127
Pridružen/a: 14 sij 2008, 04:12
Lokacija: ST


Natrag na Limarija



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gostiju.

cron